Piotr Tomczyk

Uwielbiam tych ludzi. Nawet gdy mam sporo obowiązków, praca w tym zespole daje mi pozytywną energię i motywację. Wiem, że możemy na siebie liczyć. Nigdy nie ma nudy. Każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia

sprawdź

moja ścieżka kariery

Zobacz, jak wygląda moja dotychczasowa przygoda z x-kom.

magazynier

operator wózka widłowego

od 03.2014 r. do 10.2015 r.

lider zespołu

od 11.2015 r. do 02.2016 r.

spec. ds. magazynowania

od 03.2014 r. do 12.2016 r.

kierownik zmiany

od 01.2017 r. do 31.12.2017 r.

kierownik centrum dystrybucji

od 01.01.2018 do dziś

Logistyka – to kierunek, który studiowałem i w którym od zawsze chciałem się realizować. Zaraz po zakończeniu edukacji wyjechałem do Holandii. Wróciłem do Polski, gdy tylko pojawiła się możliwość pracy. O rekrutacji w x-kom dowiedziałem się od mojej żony.

Zaczynałem na stanowisku magazyniera. Była to nie tylko możliwość wykonywania tego, co naprawdę lubię, ale też szansa bycia blisko rodziny i przyjaciół.

W miarę zdobywania doświadczenia awansowałem na lidera. Dobrze radziłem sobie z nowymi obowiązkami i wzbudzałem zaufanie współpracowników. Obecnie jestem kierownikiem zmiany.

Gdyby nie praca tutaj, nie wiem, czy byłbym teraz w Polsce. Możliwości rozwoju w x-kom są duże, a każdy mały krok prowadzi do sukcesu.

poznaj historie pracowników

Pracownicy x-kom to nie tylko eksperci w branży, ale także ludzie z pasją, którą chętnie dzielą się każdego dnia. Poznaj historię Adama, Kamila oraz Mai i znajdź inspirację do budowania z nami własnej kariery zawodowej

Adam

salesforce director

x-kom ma swoją siłę w ludziach pozytywnie zakręconych, optymistach, którzy chcą z życia wynieść jak najwięcej. Myślę, że to nas wyróżnia. Cieszę się, że każdego dnia mogę budować prokliencki wizerunek firmy.

czytaj więcej

Kamil

kontroler rozliczeń

Cenię x-kom za kulturalne i szczere podejście w kontaktach z Klientami i pracownikami. Kiedy rozpoczynałem pracę, zespół liczył 7-8 osób, dziś jest nas już ponad 1000. Każdy ma szansę rozwoju, a wiek nie gra roli – liczy się pasja i wiara we własne możliwości.

czytaj więcej

Maja

kierownik działu Kontroli Jakości Obsługi Klienta

To nie tylko moja praca, to część mojego życia. Mam realny wpływ na to, że coś się zmienia, a nasi Klienci mogą zostać obsłużeni w możliwie jak najlepszy sposób. Nie zamieniłabym tego na nic innego.

czytaj więcej