dlaczego x-kom?

Mamy dla Ciebie ambitne wyzwania. Rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Pracujemy z nowymi technologiami. Prowadzimy innowacyjne projekty.

sprawdź

rób to, co lubisz

Zobacz, za co lubimy naszą pracę i co motywuje nas do działania.

Bartosz Kubica

Tech Support Director

W biznesie zwykle patrzy się na cyfry. W x-komie jest inaczej. U nas liczy się Klient, dla którego warto pracować, starać się i rozwijać.

Agnieszka Zagała

Senior Application Support Specialist

Cenię x-kom za szanse rozwoju. Codziennie mam nowe wyzwania, często praca wymaga ode mnie bezpośredniego kontaktu z kolegami.

Kamil Hatala

Development Manager

Podoba mi się to, że moje kreatywne pomysły mają realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, usprawniają codzienne obowiązki i są chętnie adaptowane.

Iwona Augustyńczyk

Warehouse Associate

Zawsze lubiłam pracę w ruchu. W x-komie mam fajną atmosferę i brak monotonii. Tutaj zawsze się coś dzieje.

Maciej Suski

Product Owner

Lubię pracę w x-komie za złożoność procesów, które mogę optymalizować. Dzięki temu mam realny wpływ na doskonalenie działań firmy.

Katarzyna Dyczek

Chief Marketing Officer

Jednym z najprzyjemniejszych aspektów mojej pracy jest zaangażowanie w kluczowe dla firmy projekty, które mają realny wpływ na jej funkcjonowanie.

Marek Nitka

Components Business Unit Manager

Lubię x-kom za niepowtarzalną atmosferę i możliwość pracy z najlepszą kadrą pracowników w branży. Co więcej, każdy dzień przynosi coś nowego dając szansę na zdobycie nowych umiejętności.

korzystaj z benefitów

Do Twojej dyspozycji mamy różne dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.

kursy i szkolenia

nauka języków obcych

awanse wewnętrzne

wewnętrzny program poleceń

zniżki pracownicze

bonusy świąteczne

eventy integracyjne

zastrzyk energii

pakiet sportowy

prywatna opieka medyczna

preferencyjne warunki ubezpieczenia

wsparcie psychologiczne

poznaj historie pracowników

Poznaj historie: Adama, Kamila oraz Piotra. Zainspiruj się i dołącz do nas.

Adam

Sales Director

x-kom ma swoją siłę w ludziach pozytywnie zakręconych, optymistach, którzy chcą z życia wynieść jak najwięcej. Myślę, że to nas wyróżnia. Cieszę się, że każdego dnia mogę budować prokliencki wizerunek firmy.

czytaj więcej

Kamil

Billing Control Team Leader

Cenię x-kom za kulturalne i szczere podejście w kontaktach z Klientami i pracownikami. Kiedy rozpoczynałem pracę, zespół liczył 7-8 osób, dziś jest nas już ponad 1000. Każdy ma szansę rozwoju, a wiek nie gra roli – liczy się pasja i wiara we własne możliwości.

czytaj więcej

Piotr

Product Owner

Uwielbiam tych ludzi. Nawet gdy mam sporo obowiązków, praca w tym zespole daje mi pozytywną energię i motywację. Wiem, że możemy na siebie liczyć. Nigdy nie ma nudy. Każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia.

czytaj więcej

bądź częścią historii

W x-komie lubimy sięgać po więcej. Technologia wciąż się zmienia, zmieniamy się również my. Zobacz relacje z naszych eventów. Ty też możesz być ich częścią.

Relacja z #IEM2018

Lenovo Level: Battleground

Dzień dziecka Rzeszów