dlaczego x-kom?

Mamy dla Ciebie ambitne wyzwania. Rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Pracujemy z nowymi technologiami. Prowadzimy innowacyjne projekty.

sprawdź

rób to, co lubisz

Zobacz, za co lubimy naszą pracę i co motywuje nas do działania.

Bartosz Kubica

dyrektor wsparcia technicznego

W biznesie zwykle patrzy się na cyfry. W x-komie jest inaczej. U nas liczy się Klient, dla którego warto pracować, starać się i rozwijać.

Agnieszka Zagała

starszy specjalista ds. wsparcia aplikacji

Cenię x-kom za szanse rozwoju. Codziennie mam nowe wyzwania, często praca wymaga ode mnie bezpośredniego kontaktu z kolegami.

Kamil Hatala

IT manager

Podoba mi się to, że moje kreatywne pomysły mają realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, usprawniają codzienne obowiązki i są chętnie adaptowane.

Iwona Augustyńczyk

starszy magazynier

Zawsze lubiłam pracę w ruchu. W x-komie mam fajną atmosferę i brak monotonii. Tutaj zawsze się coś dzieje.

Maciej Suski

product owner

Lubię pracę w x-komie za złożoność procesów, które mogę optymalizować. Dzięki temu mam realny wpływ na doskonalenie działań firmy.

Katarzyna Dyczek

chief marketing officer

Jednym z najprzyjemniejszych aspektów mojej pracy jest zaangażowanie w kluczowe dla firmy projekty, które mają realny wpływ na jej funkcjonowanie.

Marek Nitka

business unit manager

Lubię x-kom za niepowtarzalną atmosferę i możliwość pracy z najlepszą kadrą pracowników w branży. Co więcej, każdy dzień przynosi coś nowego dając szansę na zdobycie nowych umiejętności.

korzystaj z benefitów

Do Twojej dyspozycji mamy różne dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.

pakiet sportowy

prywatna opieka medyczna

kursy i szkolenia

awanse wewnętrzne

wewnętrzny program poleceń

zniżki pracownicze

bonusy świąteczne

nauka języków obcych

preferencyjne warunki ubezpieczenia

eventy integracyjne

zastrzyk energii

poznaj historie pracowników

Poznaj historie: Adama, Kamila oraz Piotra. Zainspiruj się i dołącz do nas.

Adam

sales director

x-kom ma swoją siłę w ludziach pozytywnie zakręconych, optymistach, którzy chcą z życia wynieść jak najwięcej. Myślę, że to nas wyróżnia. Cieszę się, że każdego dnia mogę budować prokliencki wizerunek firmy.

czytaj więcej

Kamil

kontroler rozliczeń

Cenię x-kom za kulturalne i szczere podejście w kontaktach z Klientami i pracownikami. Kiedy rozpoczynałem pracę, zespół liczył 7-8 osób, dziś jest nas już ponad 1000. Każdy ma szansę rozwoju, a wiek nie gra roli – liczy się pasja i wiara we własne możliwości.

czytaj więcej

Piotr

specjalista ds. systemów IT w obszarze logistyki

Uwielbiam tych ludzi. Nawet gdy mam sporo obowiązków, praca w tym zespole daje mi pozytywną energię i motywację. Wiem, że możemy na siebie liczyć. Nigdy nie ma nudy. Każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia.

czytaj więcej

bądź częścią historii

W x-komie lubimy sięgać po więcej. Technologia wciąż się zmienia, zmieniamy się również my. Zobacz relacje z naszych eventów. Ty też możesz być ich częścią.

Relacja z #IEM2018

Lenovo Level: Battleground

Dzień dziecka Rzeszów