dlaczego x-kom?

Praca z nowymi technologiami, innowacyjne projekty, ambitne wyzwania i możliwości rozwoju wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Zobacz, co mamy dla Ciebie.

sprawdź

rób to, co lubisz

Zobacz, za co lubimy naszą pracę i co motywuje nas do działania.

Bartosz Kubica

technical support manager

W biznesie zwykle patrzy się na cyfry. W x-kom jest inaczej. U nas liczy się Klient, dla którego warto pracować, starać się i rozwijać.

Agnieszka Zagała

specjalista ds. wsparcia aplikacji

Cenię x-kom za szanse rozwoju. Codziennie mam nowe wyzwania, często praca wymaga ode mnie bezpośredniego kontaktu z kolegami.

Kamil Hatala

kierownik salonu

Podoba mi się to, że moje kreatywne pomysły mają realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, usprawniają codzienne obowiązki i są chętnie adaptowane.

Iwona Augustyńczyk

starszy magazynier

Zawsze lubiłam pracę w ruchu. W x-kom mam fajną atmosferę i brak monotonii. Tutaj zawsze się coś dzieje.

Maciej Suski

kierownik sekcji contact center

Lubię pracę w x-kom, ponieważ spotykają się tu fajni ludzie, z którymi od kilku lat mam realny wpływ na poprawę standardów obsługi Klienta.

Katarzyna Dyczek

marketing director

Jednym z najprzyjemniejszych aspektów mojej pracy jest zaangażowanie w kluczowe dla firmy projekty, które mają realny wpływ na jej funkcjonowanie.

Marek Nitka

sales manager

Lubię x-kom za niepowtarzalną atmosferę i możliwość pracy z najlepszą kadrą pracowników w branży. Co więcej, każdy dzień przynosi coś nowego dając szansę na zdobycie nowych umiejętności.

korzystaj z benefitów

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.

udział w podziale zysków

pakiet sportowy

prywatna opieka medyczna

kursy i szkolenia

awanse wewnętrzne

wewnętrzny program poleceń

zniżki pracownicze

bonusy świąteczne

nauka języków obcych

preferencyjne warunki ubezpiecznia

eventy integracyjne

zastrzyk energii

poznaj historie pracowników

Pracownicy x-kom to nie tylko eksperci w branży, ale także ludzie z pasją, którą chętnie dzielą się każdego dnia. Poznaj historię Adama, Kamila, Mai oraz Piotra i znajdź inspirację do budowania z nami własnej kariery zawodowej.

Adam

salesforce director

x-kom ma swoją siłę w ludziach pozytywnie zakręconych, optymistach, którzy chcą z życia wynieść jak najwięcej. Myślę, że to nas wyróżnia. Cieszę się, że każdego dnia mogę budować prokliencki wizerunek firmy.

czytaj więcej

Kamil

kontroler rozliczeń

Cenię x-kom za kulturalne i szczere podejście w kontaktach z Klientami i pracownikami. Kiedy rozpoczynałem pracę, zespół liczył 7-8 osób, dziś jest nas już ponad 1000. Każdy ma szansę rozwoju, a wiek nie gra roli – liczy się pasja i wiara we własne możliwości.

czytaj więcej

Piotr

kierownik centrum dystrybucji

Uwielbiam tych ludzi. Nawet gdy mam sporo obowiązków, praca w tym zespole daje mi pozytywną energię i motywację. Wiem, że możemy na siebie liczyć. Nigdy nie ma nudy. Każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia.

czytaj więcej

Maja

kierownik działu Kontroli Jakości Obsługi Klienta

To nie tylko moja praca, to część mojego życia. Mam realny wpływ na to, że coś się zmienia, a nasi Klienci mogą zostać obsłużeni w możliwie jak najlepszy sposób. Nie zamieniłabym tego na nic innego.

czytaj więcej

bądź częścią historii

W x-kom lubimy sięgać po więcej. Technologia wciąż się zmienia, zmieniamy się również my sami, dlatego realizujemy wiele innowacyjnych projektów. Zobacz relacje z naszych eventów. Ty też możesz być ich częścią.

Relacja z #IEM2018

Lenovo Level: Battleground

Dzień dziecka Rzeszów