Maja Kajdana

To nie tylko moja praca, to część mojego życia. Mam realny wpływ na to, że coś się zmienia, a nasi Klienci mogą zostać obsłużeni w możliwie jak najlepszy sposób. Nie zamieniłabym tego na nic innego

sprawdź

moja ścieżka kariery

Zobacz, jak wygląda moja dotychczasowa przygoda z x-kom.

spec. ds. sprzedaży internetowej

od 04.2013 r. do 03.2015 r.

starszy spec. ds. sprzedaży internetowej

od 03.2015 r. do 04.2015 r.

specjalista ds. kontroli jakości obsługi

od 04.2015 r. do 06.2016 r.

kierownik działu kontroli jakości obsługi

od 06.2016 r. do dziś

x-kom poznałam w trakcie poszukiwań pierwszego komputera. Za sprawą doradców w salonie poczułam, że to firma, do której mogę mieć zaufanie.

Dostałam szansę dołączenia do zespołu, chociaż nie byłam ekspertką w dziedzinie technologii. Przyznaję, było to spore wyzwanie, ale nie poddałam się i systematycznie zdobywałam potrzebną wiedzę i umiejętności. Poznałam mnóstwo fajnych osób, które mocno mnie wspierały.

Na własnej skórze doświadczyłam, że najważniejsze jest zaangażowanie. Mój awans na kierownicze stanowisko, gdzie mam ogromny wpływ na funkcjonowanie działu i globalną politykę firmy jest dowodem na to, że jeżeli chcesz coś osiągnąć – jest to możliwe.

poznaj historie pracowników

Pracownicy x-kom to nie tylko eksperci w branży, ale także ludzie z pasją, którą chętnie dzielą się każdego dnia. Poznaj historię Adama, Kamila oraz Piotra i znajdź inspirację do budowania z nami własnej kariery zawodowej

Adam

salesforce director

x-kom ma swoją siłę w ludziach pozytywnie zakręconych, optymistach, którzy chcą z życia wynieść jak najwięcej. Myślę, że to nas wyróżnia. Cieszę się, że każdego dnia mogę budować prokliencki wizerunek firmy.

czytaj więcej

Kamil

kontroler rozliczeń

Cenię x-kom za kulturalne i szczere podejście w kontaktach z Klientami i pracownikami. Kiedy rozpoczynałem pracę, zespół liczył 7-8 osób, dziś jest nas już ponad 1000. Każdy ma szansę rozwoju, a wiek nie gra roli – liczy się pasja i wiara we własne możliwości.

czytaj więcej

Piotr

kierownik centrum dystrybucji

Uwielbiam tych ludzi. Nawet gdy mam sporo obowiązków, praca w tym zespole daje mi pozytywną energię i motywację. Wiem, że możemy na siebie liczyć. Nigdy nie ma nudy. Każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia.

czytaj więcej